SN74LVC1G3208DCKR
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LVC1G3208DCKR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC SINGLE POS OR-AND 3IN SC70-6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SN74LVC1G3208DCKR: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LVC1G3208DCKR Valmistaja N/A
Kuvaus IC SINGLE POS OR-AND 3IN SC70-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 276419 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package SC-70-6
Sarja 74LVC Schmitt Trigger Input No
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
lähtö Tyyppi Single-Ended Muut nimet 296-17845-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Tulojen määrä 3 Input (2, 1)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type AND/OR Gate
Nykyinen - Output Korkea, Matala 32mA, 32mA Perusosan osanumero 74LVC1G3208