SN74LVC1G32DCKTG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LVC1G32DCKTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1250 pcs
  • Viesti
SN74LVC1G32DCKTG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LVC1G32DCKTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 269573 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package SC-70-5
Sarja 74LVC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Tulojen määrä 2 Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Logic Type OR Gate
Logic Level - Matala 0.7 V ~ 0.8 V Logic Level - Korkea 1.7 V ~ 2 V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus OR Gate IC 1 Channel SC-70-5 Nykyinen - Lepovirta (Max) 10µA
Nykyinen - Output Korkea, Matala 32mA, 32mA Perusosan osanumero 74LVC1G32