SN74LVC1G32YZAR
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LVC1G32YZAR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
SN74LVC1G32YZAR: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LVC1G32YZAR Valmistaja N/A
Kuvaus IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3453 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 5-DSBGA, 5-WCSP (1.4x0.9)
Sarja 74LVC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-XFBGA, DSBGA Muut nimet 296-14028-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 2
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF
Logic Type OR Gate Logic Level - Matala 0.7 V ~ 0.8 V
Logic Level - Korkea 1.7 V ~ 2 V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus OR Gate IC 1 Channel 5-DSBGA, 5-WCSP (1.4x0.9)
Nykyinen - Lepovirta (Max) 10µA Nykyinen - Output Korkea, Matala 32mA, 32mA