SN74LVC240ANSRG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LVC240ANSRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 20SO
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
SN74LVC240ANSRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LVC240ANSRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 20SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 603975 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 20-SO
Sarja 74LVC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) lähtö Tyyppi 3-State
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Lukumäärä Elements 2
Bittien lukumäärä Element 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logic Type Buffer, Inverting
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi -
Yksityiskohtainen kuvaus Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA