SN74LVC2G14DCKRG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LVC2G14DCKRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC INVERTER SCHMITT 2CH SC70-6
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
SN74LVC2G14DCKRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LVC2G14DCKRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC INVERTER SCHMITT 2CH SC70-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 492589 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package SC-70-6
Sarja 74LVC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Tulojen määrä 2 Lukumäärä Circuits 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF Logic Type Inverter
Logic Level - Matala 0.3 V ~ 1.4 V Logic Level - Korkea 1.4 V ~ 3.7 V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Schmitt Trigger
Nykyinen - Output Korkea, Matala 32mA, 32mA Perusosan osanumero 74LVC2G14