SN74LVC2G32YEAR
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LVC2G32YEAR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
SN74LVC2G32YEAR: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LVC2G32YEAR Valmistaja N/A
Kuvaus IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2703 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
Sarja 74LVC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-XFBGA, DSBGA Muut nimet 296-15593-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 2
Lukumäärä Circuits 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 3.2ns @ 5V, 50pF
Logic Type OR Gate Logic Level - Matala 0.7 V ~ 0.8 V
Logic Level - Korkea 1.7 V ~ 2 V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus OR Gate IC 2 Channel 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
Nykyinen - Lepovirta (Max) 10µA Nykyinen - Output Korkea, Matala 32mA, 32mA