SN74LVC3G14DCURG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LVC3G14DCURG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC INVERTER SCHMITT 3CH US8
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
SN74LVC3G14DCURG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LVC3G14DCURG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC INVERTER SCHMITT 3CH US8 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 490147 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package US8
Sarja 74LVC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Tulojen määrä 3 Lukumäärä Circuits 3
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF Logic Type Inverter
Logic Level - Matala 0.3 V ~ 1.4 V Logic Level - Korkea 1.4 V ~ 3.7 V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Schmitt Trigger
Yksityiskohtainen kuvaus Inverter IC 3 Channel Schmitt Trigger US8 Nykyinen - Lepovirta (Max) 10µA
Nykyinen - Output Korkea, Matala 32mA, 32mA Perusosan osanumero 74LVC3G14