SN74LVCZ16240ADGGR
Tuote-esittely
Osa numero: SN74LVCZ16240ADGGR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
SN74LVCZ16240ADGGR: n tekniset tiedot
Osa numero SN74LVCZ16240ADGGR Valmistaja N/A
Kuvaus IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66393 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 48-TSSOP
Sarja 74LVCZ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) lähtö Tyyppi 3-State