SN74V293-7PZA
Tuote-esittely
Osa numero: SN74V293-7PZA
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
  • Viesti
SN74V293-7PZA: n tekniset tiedot
Osa numero SN74V293-7PZA Valmistaja N/A
Kuvaus IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2241 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3.15V ~ 3.45V Toimittaja Device Package 80-LQFP (14x14)
Sarja 74V uusintalähetyksien Capability Yes
Ohjelmoitava Liput Support Yes Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 80-LQFP Muut nimet 296-12492
SN74V2937PZA
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) muistin koko 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Synchronous
FWFT Support Yes expansion Depth, Width
Datanopeus 133MHz Nykyinen - Supply (Max) 35mA