SN75ALS163DWE4
Tuote-esittely
Osa numero: SN75ALS163DWE4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OCTAL BUS TXRX 20-SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
SN75ALS163DWE4: n tekniset tiedot
Osa numero SN75ALS163DWE4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OCTAL BUS TXRX 20-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6740 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 20-SOIC Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 650mV protokolla IEEE 488
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 8/8