SN75C1154DWG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN75C1154DWG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC QUAD LP DRVR/RCVR 20-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
SN75C1154DWG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN75C1154DWG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC QUAD LP DRVR/RCVR 20-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 55849 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.5 V ~ 15 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 20-SOIC Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 1V protokolla RS232
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 4/4