SN75C3223EDWG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN75C3223EDWG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
SN75C3223EDWG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN75C3223EDWG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4348 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3 V ~ 5.5 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 20-SOIC Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 500mV protokolla RS232
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 2/2