SN75LBC174ADWRG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN75LBC174ADWRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 20-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SN75LBC174ADWRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN75LBC174ADWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 20-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33266 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Tyyppi Driver
Toimittaja Device Package 20-SOIC Sarja -
protokolla RS422, RS485 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C