SN75LBC786DWG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN75LBC786DWG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC QUAD RS-423-B DRIV/REC 28SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
SN75LBC786DWG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN75LBC786DWG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC QUAD RS-423-B DRIV/REC 28SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5940 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 10.8 V ~ 13.2 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 28-SOIC Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 40mV protokolla RS423
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 4/4