SN75LPE185DWE4
Tuote-esittely
Osa numero: SN75LPE185DWE4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LOW DRIVERS/REC ENABLE 24SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
SN75LPE185DWE4: n tekniset tiedot
Osa numero SN75LPE185DWE4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC LOW DRIVERS/REC ENABLE 24SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5496 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 24-SOIC Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 1V protokolla RS232
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 3/5