SN75LVDM977DLRG4
Tuote-esittely
Osa numero: SN75LVDM977DLRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC TXRX DUAL MODE 9/9 56SSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
SN75LVDM977DLRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN75LVDM977DLRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC TXRX DUAL MODE 9/9 56SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3977 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 56-SSOP Sarja -
protokolla - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C