SP1202S01RB-PCB/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SP1202S01RB-PCB/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus WEBENCH BARE BD BRDG IA
lomakkeissa:
  • Viesti
SP1202S01RB-PCB/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero SP1202S01RB-PCB/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus WEBENCH BARE BD BRDG IA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4557 pcs Tietolomake
Hyödynnetään IC / Part SOT-23-6 Tyyppi Interface
Toimitetaan sisältö Unpopulated (Bare) Board(s) Sarja WEBENCH® Buildit Board
Toissijaiset määritteet - ensisijainen määritteet -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Sensor to ADC Interface, Differential Sensor Sulautettu No
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SP1202S01RB-PCB
SP1202S01RB-PCB
valmistajat: N/A
Kuvaus: WEBENCH BARE BD BRDG IA
Varastossa: 4251 pcs
ladata:
RFQ
SP120
SP120
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: SOLDERING IRON 120W 120V
Varastossa: 1441 pcs
ladata:
RFQ
SP12-01WTG-C-HV
SP12-01WTG-C-HV
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODE 12V 19V 2FLIPCHIP
ladata: SP12-01WTG-C-HV.pdf
SP120B
SP120B
valmistajat: Fluke Electronics
Kuvaus: SP120B, SCREEN PROTECTOR FOR 120
ladata: SP120B.pdf
SP12
SP12
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: SOLDERING IRON 12W 120V