THS3001HVCDGN
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: THS3001HVCDGN
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
80 pcs
160 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • Viesti
THS3001HVCDGN: n tekniset tiedot
Osa numero THS3001HVCDGN Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8893 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 9 V ~ 37 V, ±4.5 V ~ 18.5 V Jännite - Input Offset 1mV
Toimittaja Device Package 8-MSOP-PowerPad Muutosnopeus 6500 V/µs
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad lähtö Tyyppi -
Muut nimet 296-48441
THS3001HVCDGN-ND
THS3001HVCDGNG4
THS3001HVCDGNG4-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 1.75GHz Yksityiskohtainen kuvaus Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad
Nykyinen - Supply 6.9mA Nykyinen - Tuotos / kanava 120mA
Nykyinen - Input Bias 2µA Perusosan osanumero THS3001
vahvistin Tyyppi Current Feedback 3dB kaistanleveys 420MHz