THS3001IDGN
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: THS3001IDGN
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
80 pcs
160 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • Viesti
THS3001IDGN: n tekniset tiedot
Osa numero THS3001IDGN Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7182 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 9 V ~ 33 V, ±4.5 V ~ 16.5 V Jännite - Input Offset 1mV
Toimittaja Device Package 8-MSOP-PowerPad Muutosnopeus 6500 V/µs
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad lähtö Tyyppi -
Muut nimet 296-34198-5
THS3001IDGN-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 1.75GHz Yksityiskohtainen kuvaus Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad
Nykyinen - Supply 6.6mA Nykyinen - Tuotos / kanava 120mA
Nykyinen - Input Bias 2µA Perusosan osanumero THS3001
vahvistin Tyyppi Current Feedback 3dB kaistanleveys 420MHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
THS3001IDGNR
THS3001IDGNR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP