THS4150CDGKRG4
Tuote-esittely
Osa numero: THS4150CDGKRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP
lomakkeissa:
  • Viesti
THS4150CDGKRG4: n tekniset tiedot
Osa numero THS4150CDGKRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3666 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Jännite - Input Offset 1.1mV
Toimittaja Device Package 8-VSSOP Muutosnopeus 650 V/µs
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) lähtö Tyyppi Differential
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Gain Kaistanleveys Tuote 340MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-VSSOP Nykyinen - Supply 17.5mA
Nykyinen - Tuotos / kanava 85mA Nykyinen - Input Bias 4.3µA
Perusosan osanumero THS4150 vahvistin Tyyppi Differential
3dB kaistanleveys 150MHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
THS4150CDGKR
THS4150CDGKR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP