THS4150IDGNR
Tuote-esittely
Osa numero: THS4150IDGNR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
THS4150IDGNR: n tekniset tiedot
Osa numero THS4150IDGNR Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9271 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Jännite - Input Offset 1.1mV
Toimittaja Device Package 8-MSOP-PowerPad Muutosnopeus 650 V/µs
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad lähtö Tyyppi Differential
Muut nimet 296-13344-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 340MHz Yksityiskohtainen kuvaus Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-MSOP-PowerPad
Nykyinen - Supply 17.5mA Nykyinen - Tuotos / kanava 85mA
Nykyinen - Input Bias 4.3µA Perusosan osanumero THS4150
vahvistin Tyyppi Differential 3dB kaistanleveys 150MHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
THS4150IDGK
THS4150IDGK
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP
Varastossa: 6700 pcs
ladata:
RFQ
THS4150ID
THS4150ID
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 340MHZ 8SOIC
Varastossa: 6798 pcs
ladata:
RFQ
THS4150IDR
THS4150IDR
THS4151CDGKR
THS4151CDGKR
THS4150IDGN
THS4150IDGN
Kuvaus: IC OPAMP DIFF 340MHZ 8MSOP