TL2218-285PWRG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TL2218-285PWRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
TL2218-285PWRG4: n tekniset tiedot
Osa numero TL2218-285PWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 38874 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 3.5 V ~ 5.5 V Tyyppi SCSI
Toimittaja Device Package 20-TSSOP Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 9
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Perusosan osanumero TL2218-285
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TL2230EEF1401DRED
TL2230EEF1401DRED
valmistajat: E-Switch
Kuvaus: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V