TL4050A25QDBZT
Tuote-esittely
Osa numero: TL4050A25QDBZT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
TL4050A25QDBZT: n tekniset tiedot
Osa numero TL4050A25QDBZT Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 71022 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Muut nimet TL4050A25QDBZTG4
TL4050A25QDBZTG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 41µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 15mA