TL4050B10IDCKR
Tuote-esittely
Osa numero: TL4050B10IDCKR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 10V SC70
lomakkeissa:
  • Viesti
TL4050B10IDCKR: n tekniset tiedot
Osa numero TL4050B10IDCKR Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 10V SC70 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5208 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 10V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.2% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Toimittaja Device Package SC-70-5 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet 296-22796-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 150µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SC-70-5
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 15mA