TL4050C25IDBZT
Tuote-esittely
Osa numero: TL4050C25IDBZT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
TL4050C25IDBZT: n tekniset tiedot
Osa numero TL4050C25IDBZT Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93755 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 lähtö Tyyppi Fixed
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 41µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3 Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 15mA Nykyinen - Cathode 65µA
Perusosan osanumero TL4050C25
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TL4050C25QDBZR
TL4050C25QDBZR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Varastossa: 68595 pcs
ladata:
RFQ
TL4050C25QDBZT
TL4050C25QDBZT
valmistajat: N/A
Varastossa: 6261 pcs
ladata:
RFQ
TL4050C25IDBZTG4
TL4050C25IDBZTG4