TL4050C50IDBZT
Tuote-esittely
Osa numero: TL4050C50IDBZT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 5V SOT23-3
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
TL4050C50IDBZT: n tekniset tiedot
Osa numero TL4050C50IDBZT Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 5V SOT23-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 116206 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.5% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet TL4050C50IDBZTG4
TL4050C50IDBZTG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 93µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 15mA