TL4051A12IDBZRG4
Tuote-esittely
Osa numero: TL4051A12IDBZRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
TL4051A12IDBZRG4: n tekniset tiedot
Osa numero TL4051A12IDBZRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 95542 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.225V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 20µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 12mA SOT-23-3 Nykyinen - Supply -
Nykyinen - Tuotos 12mA Nykyinen - Cathode 65µA