TL4051A12QDCKT
Tuote-esittely
Osa numero: TL4051A12QDCKT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 1.225V SC70
lomakkeissa:
  • Viesti
TL4051A12QDCKT: n tekniset tiedot
Osa numero TL4051A12QDCKT Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 1.225V SC70 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6709 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.225V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Toimittaja Device Package SC-70-5 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet TL4051A12QDCKTG4
TL4051A12QDCKTG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 20µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 12mA SC-70-5
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 12mA