TL4051B12QDBZT
Tuote-esittely
Osa numero: TL4051B12QDBZT
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
lomakkeissa:
  • Viesti
TL4051B12QDBZT: n tekniset tiedot
Osa numero TL4051B12QDBZT Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5318 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.225V Jännite - Input -
Toleranssi ±0.2% lämpötila kerroin 50ppm/°C
Toimittaja Device Package SOT-23-3 Sarja -
Viite Tyyppi Shunt Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 lähtö Tyyppi Fixed
Muut nimet TL4051B12QDBZTG4
TL4051B12QDBZTG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
Melu - 10 Hz - 10 kHz 20µVrms Melu - 0,1 Hz - 10 Hz -
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 12mA SOT-23-3
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 12mA