TL5001AQDG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TL5001AQDG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
TL5001AQDG4: n tekniset tiedot
Osa numero TL5001AQDG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54911 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topologia Buck, Boost, Flyback
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Sarjaliitännät -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi Transistor Driver Lähtövaiheet 1
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Taajuus - Switching 20kHz ~ 500kHz Täyttökierros (maksimi) 100%