TL5001IP
Tuote-esittely
Osa numero: TL5001IP
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
TL5001IP: n tekniset tiedot
Osa numero TL5001IP Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 74357 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topologia Buck, Boost, Flyback
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package 8-PDIP
Sarja - Sarjaliitännät -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
lähtö Tyyppi Transistor Driver Lähtövaiheet 1
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Taajuus - Switching 20kHz ~ 500kHz Täyttökierros (maksimi) 100%