TL5002CD
Tuote-esittely
Osa numero: TL5002CD
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-yhteensopiva
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Viesti
TL5002CD: n tekniset tiedot
Osa numero TL5002CD Valmistaja N/A
Saatavana oleva määrä 36352 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topologia Boost, Flyback
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Sarjaliitännät -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
lähtö Tyyppi Transistor Driver Lähtövaiheet 1
Output Configuration Positive Muut nimet 296-10216-5
Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Lähdöt 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
toiminto Step-Up, Step-Up/Step-Down Taajuus - Switching 20kHz ~ 500kHz