TL751L10CD
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TL751L10CD
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Viesti
TL751L10CD: n tekniset tiedot
Osa numero TL751L10CD Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 108249 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 10V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 26V
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-8012-5
TL751L10CDE4
TL751L10CDE4-ND
TL751L10CDG4
TL751L10CDG4-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA 8-SOIC Nykyinen - Tuotos 150mA