TLV1117-25IDCYR
Tuote-esittely
Osa numero: TLV1117-25IDCYR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-4
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TLV1117-25IDCYR: n tekniset tiedot
Osa numero TLV1117-25IDCYR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 147833 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.3V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package SOT-223-4 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-21111-1
TLV111725IDCYR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223-4 Nykyinen - Tuotos 800mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero TLV1117-25
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TLV1117-25CDRJR
TLV1117-25CDRJR
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 800MA 8SON
Varastossa: 6717 pcs
ladata:
RFQ
TLV1117-33CDCY
TLV1117-33CDCY
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
Varastossa: 113080 pcs
ladata:
RFQ
TLV1117-25IDCY
TLV1117-25IDCY
Kuvaus: IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-4