TLV1117-33CDRJR
Tuote-esittely
Osa numero: TLV1117-33CDRJR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
TLV1117-33CDRJR: n tekniset tiedot
Osa numero TLV1117-33CDRJR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 110497 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 1.3V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package 8-SON (4x4) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-19749-6 Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA 8-SON (4x4) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 800mA Ohjaustoiminnot -