TLV27L1IDBVTG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TLV27L1IDBVTG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
TLV27L1IDBVTG4: n tekniset tiedot
Osa numero TLV27L1IDBVTG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 105262 pcs Tietolomake
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Jännite - Input Offset 500µV
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Muutosnopeus 0.06 V/µs
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 lähtö Tyyppi Rail-to-Rail
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Gain Kaistanleveys Tuote 160kHz