TLV71125125DSET
Tuote-esittely
Osa numero: TLV71125125DSET
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.5/1.25V 200MA 6WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
TLV71125125DSET: n tekniset tiedot
Osa numero TLV71125125DSET Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5/1.25V 200MA 6WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 309059 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.25V @ 200mA, - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V, 1.25V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 6-WSON (1.5x1.5) Sarja -
Pakkaus / Case 6-WFDFN PSRR 80dB ~ 50dB (10Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.5V, 1.25V 200mA 6-WSON (1.5x1.5)
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 110µA Nykyinen - Tuotos 200mA