TLV713285PDQNR
Tuote-esittely
Osa numero: TLV713285PDQNR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
TLV713285PDQNR: n tekniset tiedot
Osa numero TLV713285PDQNR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 230105 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.57V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 4-X2SON (1x1) Sarja -
Pakkaus / Case 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-40655-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 4-X2SON (1x1) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 75µA
Nykyinen - Tuotos 150mA Ohjaustoiminnot Enable