TLV733285PDQNR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TLV733285PDQNR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4X2SON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
TLV733285PDQNR: n tekniset tiedot
Osa numero TLV733285PDQNR Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4X2SON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 651090 pcs Tietolomake
Jännitepudotus (max) 0.29V @ 300mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.85V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 4-X2SON (1x1) Sarja -
Pakkaus / Case 4-XDFN Exposed Pad PSRR 68dB ~ 28dB (100Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-42367-2
TLV733285PDQNR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA 4-X2SON (1x1) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 60µA
Nykyinen - Tuotos 300mA Ohjaustoiminnot Enable