TM4C1297NCZADI3
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TM4C1297NCZADI3
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 1MB FLASH 212NFBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
184 pcs
552 pcs
  • Viesti
TM4C1297NCZADI3: n tekniset tiedot
Osa numero TM4C1297NCZADI3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 1MB FLASH 212NFBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6712 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 2.97 V ~ 3.63 V Toimittaja Device Package 212-NFBGA (10x10)
Nopeus 120MHz Sarja Tiva™ C
RAM Koko 256K x 8 Program Memory Type FLASH
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 212-VFBGA
Muut nimet 296-37950 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 140
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 6K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M4F Tiva™ C Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 1MB (1M x 8) FLASH 212-NFBGA (10x10)