TMS320BC51PQA57
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320BC51PQA57
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DSP 132-BQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320BC51PQA57: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320BC51PQA57 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DSP 132-BQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4817 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 5.00V Jännite - Core 5.00V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 132-BQFP (24.54x24.54)
Sarja TMS320C5x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 132-BQFP Bumpered Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
On-Chip RAM 4kB Haihtumaton muisti ROM (16 kB)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä BSP, SSP, TDM
kello Hinta 57MHz Perusosan osanumero TMS320BC51