TMS320BC52PJA57G4
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320BC52PJA57G4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DSP 100-QFP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320BC52PJA57G4: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320BC52PJA57G4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DSP 100-QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3602 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 5.00V Jännite - Core 5.00V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 100-QFP (14x20)
Sarja TMS320C5x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 100-BQFP Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
On-Chip RAM 2kB Haihtumaton muisti ROM (8 kB)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä BSP, SSP
kello Hinta 57MHz Perusosan osanumero TMS320BC52