TMS320C10NL-25
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C10NL-25
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DSP 40-DIP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
27 pcs
  • Viesti
TMS320C10NL-25: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C10NL-25 Valmistaja N/A
Kuvaus IC DSP 40-DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5925 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 5.00V Jännite - Core 5.00V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 40-PDIP
Sarja TMS320C1x Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
On-Chip RAM 288B Haihtumaton muisti ROM (3 kB)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä Parallel
kello Hinta 25MHz Perusosan osanumero TMS320C10