TMS320C31PQA50
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C31PQA50
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC TMS320C31 DSP 50MHZ 132-QFP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320C31PQA50: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C31PQA50 Valmistaja N/A
Kuvaus IC TMS320C31 DSP 50MHZ 132-QFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3322 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 5.00V Jännite - Core 5.00V
Tyyppi Floating Point Toimittaja Device Package 132-BQFP (24.54x24.54)
Sarja TMS320C3x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 132-BQFP Bumpered Muut nimet Q1150715
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TC) On-Chip RAM 8.25kB
Haihtumaton muisti External Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Serial Port kello Hinta 50MHz