TMS320C50PGE57
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C50PGE57
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC 40 MHZ DSP 144-LQFP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320C50PGE57: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C50PGE57 Valmistaja N/A
Kuvaus IC 40 MHZ DSP 144-LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3164 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 5.00V Jännite - Core 5.00V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 144-LQFP (20x20)
Sarja TMS320C5x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 144-LQFP Muut nimet 296-1929
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) On-Chip RAM 20kB
Haihtumaton muisti ROM (4 kB) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Serial Port kello Hinta 57MHz