TMS320C6201GJL200
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6201GJL200
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED-POINT DSP 352-FC/CSP
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320C6201GJL200: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6201GJL200 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED-POINT DSP 352-FC/CSP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2804 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.80V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 352-FCBGA (27x27)
Sarja TMS320C62x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 352-BBGA, FCBGA Exposed Pad Muut nimet 296-10744
296-10744-5-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 128kB
Haihtumaton muisti External Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Host Interface, McBSP kello Hinta 200MHz