TMS320C6202GLS250X
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6202GLS250X
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
lomakkeissa:
  • Viesti
TMS320C6202GLS250X: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6202GLS250X Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED-POINT DSP 384-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4668 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.80V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 384-FCBGA (18x18)
Sarja TMS320C62x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 384-BFBGA, FCBGA Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC)
On-Chip RAM 384kB Haihtumaton muisti External
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä McBSP
kello Hinta 250MHz Perusosan osanumero TMS320C6202