TMS320C6204GHKA200
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6204GHKA200
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED-POINT DSP 288-BGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
360 pcs
  • Viesti
TMS320C6204GHKA200: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6204GHKA200 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED-POINT DSP 288-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4995 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.50V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 288-BGA Microstar (16x16)
Sarja TMS320C62x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 288-LFBGA Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C (TC)
On-Chip RAM 128kB Haihtumaton muisti External
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant liitäntä McBSP
kello Hinta 200MHz Perusosan osanumero TMS320C6204