TMS320C6211BGFN150
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320C6211BGFN150
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC FIXED-POINT DSP 256-BGA
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
160 pcs
  • Viesti
TMS320C6211BGFN150: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320C6211BGFN150 Valmistaja N/A
Kuvaus IC FIXED-POINT DSP 256-BGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2791 pcs Tietolomake
Jännite - I / O 3.30V Jännite - Core 1.80V
Tyyppi Fixed Point Toimittaja Device Package 256-BGA (27x27)
Sarja TMS320C62x Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 256-BGA Muut nimet 296-12559
TMS320C6211BGFN15
TMS320C6211BGFN15-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 72kB
Haihtumaton muisti External Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä Host Interface, McBSP kello Hinta 150MHz