TMS320F2801PZS-60
Tuote-esittely
Osa numero: TMS320F2801PZS-60
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 32KB FLASH 100LQFP
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
  • Viesti
TMS320F2801PZS-60: n tekniset tiedot
Osa numero TMS320F2801PZS-60 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MCU 32BIT 32KB FLASH 100LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12280 pcs Tietolomake
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.71 V ~ 1.89 V Toimittaja Device Package 100-LQFP (14x14)
Nopeus 60MHz Sarja C2000™ C28x Fixed-Point
RAM Koko 6K x 16 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 32KB (16K x 16) oheislaitteet POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
I / O-numero 35 Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus C28x C2000™ C28x Fixed-Point Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 32KB (16K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14) Datamuuntimet A/D 16x12b